1ЩО КРАЩЕ – РЕКУПЕРАТОР ЧИ КОНДИЦІОНЕР?

Найпоширеніша помилка - це порівнювати два принципово різних прилади.

Кондиціонер призначений для створення комфортного клімату, шляхом охолодження або прогріву (за наявності такої функції) повітря, що міститься в приміщенні.
Рекуператор необхідний для заміни повітря на свіжий, із збереженням поточної температури вентильованого приміщення.

Ідеальним рішенням є спільне використання цих пристроїв, для підтримки максимально комфортного клімату в приміщеннях, роздягальні спортзалу, кухні, приймального залу, офісу бізнес-центру, навчального приміщення тощо.

2ЯК РОЗРАХУВАЄТЬСЯ ККД РЕКУПЕРАТОРА CLIMTEC?

Визначення коефіцієнта ефективності рекуперації (ККД) проводять розрахунковим шляхом за формулою:

Kt = (T3-T1 / T2-T1) x 100%,

Де:
Kt - коефіцієнт ефективності рекуперації за температурою
T1 — температура зовнішнього повітря, ºС
T2 — температура витяжного повітря (повітря приміщення), ºС
T3 - температура припливного повітря, ºС

3ЩО ДАСТЬ ВСТАНОВЛЕННЯ РЕКУПЕРАТОРА CLIMTEC?

У сучасних умовах енергозбереження, ми, намагаючись максимально знизити витрати на обігрів або охолодження наших приміщень, вдаються до заміни старих вікон на пластикові, утеплення зовнішніх стін, встановлення різних варіантів лічильників. Дані заходи дозволяють значно знизити втрати тепла з наших приміщень, тим самим заощаджуючи наші кошти. При цьому ми стикаємося з іншою проблемою – відсутністю вентиляції і, як наслідок, підвищення рівня вологості, конденсат на вікнах, поява плісняви на стінах та меблів, знижується рівень кисню, підвищується вміст вуглекислого газу, радону тощо, що негативно позначається і на поточному самопочутті та на загальному стані нашого здоров'я. Сучасні вікна досить герметичні та не пропускають повітря (як це передбачалося у старих дерев'яних рамах) у закритому стані. Вікна повинні бути завжди відчинені, хоча б у режимі провітрювання, тільки в цьому випадку робота вентиляції буде організована більш-менш правильно. А це зведе нанівець усі наші заходи щодо енергозбереження.

ПРАВИЛЬНЕ РІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ – УСТАНОВКА ПРИМУЗКОВОЇ ПРИТОЧНО-ВИТЯЖНОЇ СИСТЕМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ З РЕКУПЕРАЦІЄЮ ТЕПЛА CLIMTEC.

4ВИДАЛЕННЯ ВОЛОГИ, ГРИБКА, КОНДЕНСАТУ, ПЛІСНЯВИ?

Поява конденсату залежить від двох факторів: температури в приміщенні та вологості. Вологість підвищується у приміщенні, де погано працює вентиляція і не провітрюється. Утворення конденсату можна побачити на вікнах та внутрішній стороні стіни, якщо температура зовнішнього повітря нижча, ніж у приміщенні, це так звана "Точка роси". Цвіль з'являється при надмірній вологості та поганій вентиляції, це сприятливі умови для розвитку грибка на стінах СВІЖЕ ПОВІТРЯ і меблів.

5ЧИ БУДЕ У МЕНЕ СВІЖЕ ПОВІТРЯ?

Вентиляція - це процес видалення відпрацьованого повітря з приміщення та надходження зовнішнього, чистого повітря до приміщення. Від того, що ми дихаємо, залежить наше самопочуття та працездатність. Людині на годину потрібно до 30 м³ повітря, для нормального самопочуття. Тому важливо оновлювати повітря усередині приміщення, де ми знаходимося. Якщо приміщення рідко провітрюють, то в ньому накопичується вологість та збільшується кількість вуглекислого газу, що призводить до погіршення нашого здоров'я.

6У ЧОМУ ЗАКЛЮЧАЄТЬСЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ?

Рекуператори CLIMTEC мають ККД до 93%, що дозволяє значно економити енергоносії. Наприклад: якщо на вулиці 0 ºС, а в приміщенні +20 ºС, то використовуючи рекуператори Climtec повернеться +17 ºС. Це показує що вентилювати приміщення з рекуператорами Climtec у 5 РАЗ ЕФЕКТИВНІШЕ!

Корзина

Ваш кошик порожній.

Подзвонити
На мапі
Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використання цього сайту, ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Прийняти
Відмовитись
Політика конфіденційності