parallax background

Brillux Antimuffa 3430


професійний засіб для видалення цвілі і її слідів.


Розпилюється засіб призначений для обробки внутрішніх приміщень, ліквідації чорних плям у ванній або в підвалі, на фарбі або шпалерах, в швах між кахлями, в з'єднаннях еластичних матеріалів, на камені в житлових приміщеннях, на кухні, дуже ефективно при обробці фіранок в душі.

Інструкція


Распылять средство на покрытые плесенью поверхности нужно с расстояния 5-10 см. На быстрое действие средства указывают значительные изменения цвета. Если на поверхности много плесени, процедуру рекомендуется повторить. Промойте тщательно место обработки примерно через 10 минут, чтобы удалить остатки средства.
Зважаючи на потенційну корозії не рекомендується обробляти іржавіють метали. Засіб має відбілюючий ефект, тому перед використанням бажано перевірити його дію на непомітному місці оброблюваної поверхні. Якщо відбувається така реакція то поверхню потрібно негайно вимити.
По завершенню робіт необхідно розкрутити розпилювач, ретельно промити і закрутити пляшку спеціальної передбаченої для безпеки дітей кришкою.
Під час ремонтних робіт рекомендується використовувати дисперсійні фарби, що містить фунгіциди (від лат. Fungus «гриб» + лат. Caedo «вбиваю» - хімічні речовини для боротьби з грибковими хворобами).

Об'єм: 500 мл
Витрата: близько 100 мл / м²

Зберігання: в прохолодному і темному місці. Берегти від морозу. Закрийте щільно закриті контейнери. Закриті контейнери зберігаються 2 роки з дати виготовлення. Примітка: при використанні уникайте потрапляння на одяг, шкіру і в очі.

Використовуйте засіб безпечно! Завжди читайте етикетку і інформацію про продукт перед використанням. Утилізація: промийте залишки в контейнері водою або віднесіть в місцевий пункт утилізації. Для переробки тільки порожні контейнери.

Містить діючу речовину: розчин гіпохлориту натрію 2%. Хлор-активний-20 г / л., <5% неіоногенних поверхнево-активних речовин, допоміжних речовин.

Засіб у вигляді спрею.

Замовити консультацію

   

  Є питання? +38 (097) 190 90 81

  Подзвонити
  На мапі
  Ми використовуємо cookie-файли для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використовувати цей сайт, ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
  Прийняти
  відмовитись
  Політика конфіденційності