• Я працюю вдома, тому велику частину часу проводжу у квартирі. Вдома добре, але після року, домашньої роботи, стали мучити сильні головні болі, і пігулки перестали допомагати. Зверталася до терапевтів та невропатологів, але вони нічого не знайшли. Мені порадили друзі встановити припливно-витяжну вентиляцію. Відразу не почала купувати, подумала, що дорого. А потім помітила, що на вулиці мені справді краще, але гуляти цілий день у мене також немає можливості. Все ж таки вирішила встановити рекуператор. Замовила у CLIMTEC. Чекала більше тижня (потрапила під свята), але привезли самі та встановили швидко. Близько години свердлили в стіні отвір під нього, і 20 хвилин підключали до електрики. Як не дивно, не було сміття, хоч і стіна в мене метрова. Зробили доволі акуратно. Через три дні головний біль пройшов. Я вважала, що витратила майже половину вартості рекуператора на лікарів, аналізи та ліки. Краще б купила відразу

 • У нас 2-поверховий приватний будинок. Будували з нуля. Так як площа велика, такий будинок дорого опалювати, от і вирішили зробити його максимально енергоефективним, щоби жодної щілинки. Поставили вікна на три шибки з товстою рамою, утеплили фасад, товсті вхідні двері встановили. Взимку вікна не відчиняли, не хотілося протяг запускати. У результаті виникли сюрпризи на вікнах. На підвіконнях стояли величезні калюжі, укоси поросли чорнотою, і навіть на шибках став рости грибок. Про ванну і казати страшно. У ній стояв запах забороненої ганчірки для підлоги. Сильно грішили на вікна, що їх погано встановили, але все виявилося простіше. Треба було провітрювати. Провітрювання призвело до того, що будинок швидко остигав і доводилося сну включати опалення. Влітку купили централізований рекуператор та провели вентиляцію до кожної кімнати. Почали ним користуватися ще до холодів. Як виявилося, примусова вентиляція вирішила не лише проблему із пліснявою. У всієї родини пройшов алергічний нежить! На другу ж ніч перестали прокидатися. До рекуператора у нас усіх так закладало носа, що доводилося вставати, висмарюватись і користуватися назальними спреями, щоб знову заснути. Ми з донькою задоволені, у хаті стало легше дихати. Чоловік не захоплений, йому прозирає, поету на ніч вмикаємо через раз. А я до потоку повітря звикла. Якщо дме, можна сховатися і спати, а ось із закладеним носом не до сну.

  Татьяна
 • У мене приватна садиба. Я його збудував сам, я будівельник. І, звичайно, собі я вибирав усе найкраще та робітників найкращих. Все було добре, доки не прийшла перша зима. Малюнок маслом: на вікнах вода, на стінах пліснява по кутах. Я почав дзвонити фасадникам, які утеплювали будинок, але вони сказали, що проблема у вікнах. Подзвонив віконникам, а вони почали говорити, що проблема в мікрокліматі всередині будинку і відіслала мене до вентиляційників. Знайшов дві контори: одна у Львові, інша у Харкові. Обидві підтвердили, що так, я все зробив добре, але тому грибок і росте, що все добре і протягів немає. З рекуператорами я знайомий не був, не знав, як з цією технікою поводитися і наскільки вона надійна. Тому вирішив з'їздити в офіс у Харкові, щоб раптом чогось, знати куди звертатися, та й ціни виявилися приємнішими. Купуючи три штуки, мені зробили хорошу знижку. Разом. Грибка більше нема. Рекуператори пропрацювали весь опалювальний сезон, нарікань не маю. Було питання щодо того, як почистити. Мені по телефону розповіли і все вийшло.

  Олег
 • Декілька місяців, як встановив РД-100 Стандарт, вже можна робити висновки. Рекуператор справді має високий КПД: навіть при морозі на вулиці -15-20 і нижче (а такі морози цієї зими були не раз) немає хоч якось помітного падіння температури, хоча працює постійно. Рекомендовану площу приміщення в описі можна сміливо збільшувати: у нас цей рекуператор працює в приміщенні 35 кв.м (кухня+вітальня, приватний будинок), і працює в мінімальних режимах. Цього достатньо, щоб в приміщенні відчувалося свіже повітря. Рекуператором дуже задоволені.

  Щодо мінусів. Було б непогано зробити якусь індикацію при вимкненні. Коли вмикаю - на якийсь час світяться діоди на корпусі, а коли вимикаю - ні, тому доводиться підходити близько і прислуховуватися, вимкнувся чи ні.

  І ще побажання: варто, думаю, зробити варіанти "бази" з вибором режиму. Наприклад, я би взяв РД-100 База в спальню, якби він працював в мінімальному режимі - площа маленька, там цього режима 100% буде достатньо.

  Дмитро

Корзина

Ваш кошик порожній.

Подзвонити
На мапі
Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використання цього сайту, ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Прийняти
Відмовитись
Політика конфіденційності