ТОВ «КЛИМ-ТЕК» - український виробник припливно-витяжних систем вентиляції з рекуперацією тепла, що дозволяють вентилювати приміщення площею від 8 м² та більше.

Завдяки впровадженню сучасних технологій та європейського рівня якості, побудова систем вентиляції з використанням торгової марки CLIMTEC™ вже вийшла за межі України і тепер широко застосовується у країнах близького зарубіжжя.

Окрім випуску готових рекуператорів власної розробки інженери компанії проектують будь-які системи вентиляції, що відповідають специфічним вимогам. При цьому враховуються особливості розміщення, складність монтажу та інші параметри для комфортної експлуатації обладнання надалі. Фахівці допоможуть зробити монтаж чи реставрацію вентиляційних систем. Оперативне рішення спеціальних завдань забезпечується партнерством з надійними та перевіреними постачальниками необхідних комплектуючих.

ДОСЯГНЕННЯ CLIMTEC

Роки плідної роботи та досвід дозволили компанії стати лідером у галузі вентилювання та опалення

loading
 • 2020

  продолжение развития

  продолжение развития

  18 Вересня, 2020
  Компания Climtec продолжает активно развивать производство и направления поставок рекуператоров и систем вентилирования. Налажено сотрудничество с ЕБРР, Nifco и GIZ.
 • 2019

  Запуск РД-125, РДЦ-250 и РДЦ-350

  Запуск РД-125, РДЦ-250 и РДЦ-350

  1 Липня, 2019
  Внедрение рекуператоров РД-125 с разделением воздушных потоков. Не имеет аналогов в мире. Запуск рекуператоров РДЦ-250 и РДЦ-350, которые можно подключить к общей системе воздуховодов.
 • 2018

  Поділ повітряних потоків

  Поділ повітряних потоків

  18 Вересня, 2018
  Використання рекуператорів РД-100 з поділом повітряних потоків. Не має аналогів у світі.
 • 2017

  ЕКСПОРТ

  ЕКСПОРТ

  18 Вересня, 2017
  У 2017 році Climtec починає працювати в експортному напрямку – замовниками компанії стають клієнти з країн ЄС та ближнього зарубіжжя. Якість підтверджено CE.
 • 2015

  Системы рекуперации тепла РД

  Системы рекуперации тепла РД

  18 Вересня, 2015
  Введено сертифицированное серийное производство децентрализованных приточно-вытяжных вентиляционных установок с рекуперацией тепла серии «РД»
 • 2008

  Заснування

  Заснування

  1 Вересня, 2008
  Виробництво обладнання для кондиціювання. Монтаж, обслуговування систем кондиціювання та вентиляції.

CE
Декларация СЕ
О нас
О нас
О нас

Корзина

Your cart is currently empty.

Подзвонити
На мапі
Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використання цього сайту, ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Прийняти
Відмовитись
Політика конфіденційності