ООО «КЛІМ-ТЕК» -український розробник і виробник припливно-витяжних систем вентиляції з рекуперацією тепла. Товарний портфель компанії включає в себедецентралізовані и централізованісистеми, що покривають потреби приміщень від 12 м² і більше.

Завдяки оперативному впровадженню сучасних технологій і європейського рівня якості, побудова систем вентиляції з використанням торгової марки CLIMTEC ™ вже вийшло далеко за межі України і тепер широко застосовується в країнах ближнього зарубіжжя.

Ресурси компанії дозволяють використовувати можливості свого потужного конструкторського бюро, для проектування і виробництва будь-яких систем вентиляції, що відповідають самим специфічним вимогам, з урахуванням особливостей розміщення, складності монтажу та інших параметрів для комфортної експлуатації обладнання в подальшому. Фахівці допоможуть зробити монтаж або реставрацію вентиляційних систем.Оперативне вирішення особливих завдань забезпечується партнерством з надійними і перевіреними постачальниками необхідних комплектуючих.

ДОСЯГНЕННЯ

У 2015 році була запущена сертифіковане серійне виробництво децентралізованих приточно-витяжних вентиляційних установок з рекуперацією тепла серії «РД» .

У 2017 році були розроблені і успішно впроваджені в постійну експлуатацію нашими замовниками централізовані припливно-витяжні вентиляційні установки з рекуперацією тепла серії «РЦ» .

В кінці 2018 року, провідними інженерними умами компанії успішно впроваджена нова конструкція децентралізованого рекуператора РД з об'єднаними в єдине ціле вентилятором, редуктором поділу повітряних потоків і ТЕНом підігріву.
Це дозволило зменшити довжину пристрою до 470 мм, підвищити ККД до 89%, зменшити вібраційні шуми.

У червні 2019 планується серійний випуск системи Climtec Smart - сучасної оснастки управління рекуператорами серії СТАНДАРТ РД-125, РД -150, РД-200 і РД-200 + з використанням незалежної точки доступу Wi-Fi через браузер або мобільний додаток. Надалі, вся система вентиляції зможе управлятися через одну єдину систему.

Успішно протестована і впроваджена можливість підключення "сухого контакту" до систем "Розумний будинок".

У травні 2019 випущені перші зразки рекуператорів (так зване проміжне ланка), які з децентралізованих можна перетворити в централізовані при виникненні такої необхідності.
О насО нас
О насО нас
О насО нас
О насО нас
О насО нас

Корзина

Ваш кошик порожній.

Подзвонити
На мапі
Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використання цього сайту, ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
Прийняти
Відмовитись
Політика конфіденційності