ФІЛЬТРИ
для рекуператорів Climtec

У рекуператорах Climtec фільтри встановлюються, починаючи з моделі РД 125 Стандарт. За замовчуванням в рекуператорах встановлені фільтри G3, що відповідає вимогам очищення повітря в стандартному житловому приміщенні. Однак при необхідності їх можна замінити на вугільний або вугільний насипний.

Фільтр G3 средней фракції, очищає повітря від тополиного пуху, сажі і пилу. Використовуються в приміщеннях і процесах з низькими вимогами до чистоти повітря. Попереднє очищення в системах вентиляції і центрального кондиціонування. Застосовуються при експлуатації компресорів, холодильних машин в умовах великої запиленості.

Вугільний фільтр дозволяє очистити повітря від вихлопних газів, сигаретного диму, газоподібних забруднюючих речовин і неприємних запахів.

Вугільний насипний фільтр призначений для очищення повітря від газоподібних забруднюючих речовин органічного та неорганічного походження. Даний фільтр екологічно безпечний, фільтрує повітря до санітарних та екологічних норм, дозволяючи підвищити якість повітря в приміщеннях з рівнем підвищеної комфортності.


ПУЛЬТИ
до рекуператорів Climtec

Пульти керування постачаються до рекуператорів Climtec, починаючи з моделі РД 100 Стандарт (рекуператор РД 100 База оснащується вимикачем). Детальніше про те, до якого рекуператора підходить той чи інший пульт, можна дізнатися в описі рекуператора.


ФЛАНЦІ ДЕКОРАТИВНІ

фланец
Фланець декоративний для рекуператора Climtec РД 100
Замовити
фланец
Фланець декоративний для рекуператора Climtec РД 125
Замовити
фланец
Фланець декоративний для рекуператора Climtec РД 150
Замовити
фланец
Фланець декоративний для рекуператора Climtec РД 200/200+
Замовити
фланец
Фланець декоративний для рекуператора Climtec РДЦ 250
Замовити

АНТИВАНДАЛЬНЫЙ БОКС-РЕШЕТКА

Антивантальный бокс-решетка устанавливается для защиты рекуператоров от повреждений.

 

 

Позвонить
На карте
Мы используем cookie-файлы для наилучшего представления нашего сайта. Продолжая использовать этот сайт, вы соглашаетесь с использованием cookie-файлов.
Принять
Отказаться
Политика конфиденциальности