CLIMTEC tm

Український розробник та виробник припливно-витяжних систем вентиляції з рекуперацією тепла, що забезпечують потреби у вентиляції приміщень від 8 м² та більше.

Рекуператори Climtec дозволяють вентилювати приміщення, підтримуючи оптимальну температуру, незалежно від того, яка вона на вулиці. Рекуператор одночасно виводить відпрацьоване та подає свіже повітря. Завдяки теплообміну між витяжним та припливним повітрям зберігається температура приміщення, а також нормалізується вологість.

Перейти до каталогу


РЕКУПЕРАТОРИ CLIMTEC ДОПОМАГАЮТЬ ПОЗБАВИТИСЬ ВІД:

ПЛІСНЯВИ
ТА ГРИБКА

ВУЛИЧНОГО
ШУМУ

ДУХОТИ
ТА ЗАЙВОГО CO2

ЗАЙВОЇ
ВОЛОГИ

ПРОТЯГУ
ТА ЗАСТУДИ


Рекуператор Climtec виводить із приміщення відпрацьоване повітря, зберігаючи тепло взимку або прохолоду у спеку, одночасно наповнюючи його свіжим з вулиці.

Потоки повітря при цьому не поєднуються, а рухаються в різних каналах теплообмінника. Завдяки цьому відбувається передача температури від витяжного повітря до припливного (рекуперація), забезпечуючи енергоефективність рекуперації до 93%.

 

ДІЗНАТИСЬ ДЕТАЛЬНІШЕ


  ІНДИВІДУАЛЬНІ РІШЕННЯ

   


  Для рекуператорів Climtec є індивідуальні рішення. За бажанням можна підібрати будь-який колір, окрім стандартного білого. Це рішення дозволяє гармонійно вписати рекуператор в інтер'єр.


  Рознесення притоку та витяжки, подовження та використання поворотного модуля дозволяють вирішувати інженерні завдання, де стандартні рекуператори можуть не підійти.
  ГОЛОВНІ ЗАВДАННЯ,
  З ЯКИМИ УСПІШНО СПРАВЛЯЮТЬСЯ РЕКУПЕРАТОРИ CLIMTECtm

  Корзина

  Ваш кошик порожній.

  Подзвонити
  На мапі
  Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використання цього сайту, ви погоджуєтесь з використанням cookie-файлів.
  Прийняти
  Відмовитись
  Політика конфіденційності